WCZYTYWANIE
do góry

Trochę o mnie

Scroll Down
“Twoje pierwsze dziesięć tysięcy zdjęć będzie najgorsze.”
Henri Cartier-Bresson
Cześć! Jestem Patrycja i  pierwsze dziesięć tysięcy zdjęć mam już za sobą.
portfolio

Większość z Was zna mnie bardziej jako Patryśkę, jeżeli jednak jesteś tu po raz pierwszy - poznaj mnie bliżej.

O mnie

Kocham jazdę na rowerze oraz lato i te ciepłe, długie wieczory. Poranki zaczynam od praktyki jogi, która trzyma mnie w ryzach. Lubię alternatywne metody parzenia kawy i nie należę do domatorów. Jestem otwarta na nowości i szalone pomysły.

Chciałabym zostać

Waszym Fotografem

Sesja zdjęciowa chodzi Ci po głowie?  Pozwól mi zatem opowiedzieć Twoją historię moim aparatem. Masz jakieś pytania? A może po prostu chcesz napić się ze mną kawy i dowiedzieć się więcej o mojej pracy ? Daj znać, jestem do Twojej dyspozycji i z wielką radością odpowiem na każde pytanie. Z przyjemnością poznam Ciebie i Twoją historię.

poproś o wycenę
Czemu fotografia? 

Pomysłów zawsze było dużo - za dużo. Długo szukałam swojej drogi, aż w końcu zaufałam sercu i postawiłam na fotografię, która dzielnie towarzyszyła mi przez kilka ostatnich lat mojego życia.

Jestem samoukiem. Dzięki pomocy rodziny, przyjaciół i znajomych moich znajomych, zgłębiałam przez ostatnie lata tajniki wiedzy z zakresu fotografii. Najlepszymi nauczycielami są dla mnie ludzie, których fotografuję. Uwielbiam robić portrety, gdyż na twarzach często widać emocje, których nie umiemy wyrazić słowami.

10+
zakończonych projektów
15+
zadowolonych klientów

wypitych kaw
3
lata doświadczenia

Przejdźmy do konkretów

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Gdzie wykonuję sesje zdjęciowe?
Sesje zdjęciowe wykonuję we własnym studiu fotograficznym, które znajduje się w Częstochowie przy ul. Kościuszki 10. Na Twoje życzenie zdjęcia wykonuję również w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu - może to być dom, plener lub inne miejscu, w którym czujesz się komfortowo.
Co zawiera cena sesji?
Cena zawiera czas pracy podczas sesji oraz przy postprodukcji zdjęć, zdobyte doświadczenie, pliki cyfrowe oraz odbitki, podatki i koszty prowadzenia firmy.
W przypadku chęci otrzymania faktury, proszę poinformować o tym przed rezerwacją terminu sesji.
Jakie wykonuję zdjęcia?
Zajmuję się fotografią sportową oraz rodzinną. Realizuję zdjęcia na uroczystościach takich jak urodziny oraz wieczory panieńskie. Z przyjemnością wykonuję sesje kobiece, portretowe oraz tematyczne. Chętnie podejmę współpracę dotyczącą fotografii produktowej oraz wizerunkowej.

Chcesz poznać dokładnie moją ofertę? Zapraszam poniżej.

oferta
hej

Masz pytania?

zadzwoń
View on
Instagram
View on
Instagram
View on
Instagram
View on
Instagram
Instagram
View on
Instagram